Чого ви не любите?

Jul. 22nd, 2017 03:17 pm
neznaiko: (маска)
[personal profile] neznaiko
 


Можна дружити все життя і на диво мало знати своїх друзів. Гуляли с подругами в парку, де не могла не виникнути тема комах. Хтось боїться павуків, хтось жуків, когось більш за все засмучують мухи. Я ненавиджу всіх оптом, хоча тут є нюанси і різний рівень відрази. Перший ступінь, навіть поза конкурсом, це таргани. Один їхній виглад викликає судоми і запаморочення. Це дивує людей, які панічно, аж до вереску, бояться оси. 
Всі мають щось таке, що їх дратує, чого хочеться уникати. Наприклад, деякі люди полюбляють хрустіти кістками пальців. Зазвичай оточуючим це важко переносити. Дехто не переносить, коли інші беруть його чашку. Трапляються серед людей такі, в чиїх серцях немає місця для котів. Словом, кожен має свій набір неприємних речей, і все це можна зрозуміти. 
Але трапляються і несподіванки, спеціфічні нелюбові, як нелюбов до пір`я, якою ошелешила одна з подруг. "Так, пір`я, воно мені неприємне, я його уникаю " - А якщо вилізе з подушки? - " У мене такі подушки, що не вилізе! В дитинстві відпочивала в бабусі і та прала перину. Поки пір`я літало по двору, я сиділа в хаті в не виходила". - І аж тіпатися почала, просто як я від згадки про тарганів чи колорадів.  Пір`я, хто б міг подумати. Картинки по запросу веер из перьев на картине

Мешканці парків

Jul. 22nd, 2017 12:59 pm
neznaiko: (женщина-кошка)
[personal profile] neznaiko
 Світлина від Tetiana Ostrovska.

Місто наповнилося незвичними істотами, а парк просто переповнений ними. Під час прогулянки навіть віддаленими алеями не варто втрачати пильність. Щомиті з лісу може вилетіти ельф, а може і щось інше, в сутінках важко розрізнити... Треба перевірити і власну садибу, чи не завелося там щось подібне серед кущів.


ще )
tatjana_a: (Default)
[personal profile] tatjana_a
На отличный научпоп Катерины Дисы "Історія з відьмами. Суди про чари в українських воєводствах Речі Посполитої XVII–XVIII століть"
Если кто хотел написать хоррор в гоголевском духе, то вам в эту книгу за вдохновением:)

http://darkermagazine.ru/page/vedma-sosedka

Побачення невидимих

Jul. 21st, 2017 10:13 pm
neznaiko: (Default)
[personal profile] neznaiko
 


Спека і пристрасть - це небезпечне поєднання. Люди випаровуються просто зі свого весільного вбрання. Лишають його на лавці як заклик чи то до оголення, чи до переходу в інший вимір.

Світлина від Tetiana Ostrovska.

neznaiko: (Default)
[personal profile] neznaiko
 Все змінюється. Лишається тільки спостерігати і дивуватися. Ніколи раніше не було особливої пристрасті до морозива, не скажу що була до нього зовсім байдужа, не зовсім, а майже. До цього року. Тепер думаю, що виробники додають якісь речовини, що викликають залежність. 

Чи може бути залежність приємною? Релігія з усіма обов`язковими ритуалами і заборонами, за виконанням яких можна згубити сенс вчення - хіба це не залежність? Мабуть, релігія необхідна, вона заповнє пустку, бо людям дійсно потрібна духовна їжа, нє хлєбом єдіним. Але чому цю пустку треба заповнювати роздумами про страждання і обмеження? 

Треба заснувати вже власний орден, організувати і очолити Слобожанський матріархат. Причащатиму всіх морозивом, щоб одразу було зрозуміло, як це приємно - сповідувати моє вчення. Вчитиму... не дуже я люблю повчати, тому не буде проповідей. Будемо читати книжки, дивитися фільми і обговорювати їх. Це чудово можна робити і тут, але, якщо зареєструвати релігійну організацію, можна придбати податкові пільги і взагалі збудувати бізнес. Продаж артрибутів, а тоді  і будівництво. Еко-храм, щоб тільки сонячна енергія і все інше сучасне і безпечне для природи. А всередині - сучасне мистецтво і постійне оновлення експозиції. 


Світлина від Tetiana Ostrovska.

Доля сміття в Ха

Jul. 18th, 2017 11:52 am
neznaiko: (Default)
[personal profile] neznaiko
 


Сміття є однією з найбільших екологічних проблем. Сучасна людина не може дозволити собі безвідповідально жбурляти все до одного відра і створювати смердючі гірські масиви із відходів власної діяльності. 

Не так багато зусиль потребує розділ сміття. Це просто справа звички: складати папір до мішка, який раз на півроку можна здати на макулатуру, збирати кришечки і батарейки. Збирати і здавати пластикові пляшки. Все це цілком реально роботи, хоча і не на кожному кроці трапляються спеціальні контейнери.
 
Особисто для мене невирішеним лишається питання скла. Пляшки, банки і баночки - їх треба теж окремо здавати і переробляти, інакше вони так і лежатимуть тисячі років. 

По-троху рішення знаходяться. Існує така ініциатива Kharkiv Zero Waste: кампанія за ресайклінг. Вони роблять реальні речі, наприклад акцію "Прихисти пакет". Це організація мобільних пунктів прийому вторсировини. Черговий пункт обіцяють встановити на початку серпня. 
Ділюся новинами від них, бо відправляючи до відра черговий тетрапак (хоча не часто їх купую), думаю, що його подальша доля на звалищі дуже довга. 

Світлина від Kharkiv Zero Waste: кампанія за ресайклінг.
Вышел на связь переработчик ТетраПак - Змиевская бумажная фабрика. Очень надеемся договориться, как будем передавать им вторсырье. Но начинайте уже собирать упаковки из-под сока, молока, йогуртов и т.д.
Как собирать. 
Крышечку открутить (их собирать отдельно), упаковку промыть, высушить, спрессовать.


Бажання

Jul. 16th, 2017 09:31 pm
neznaiko: (рыбка)
[personal profile] neznaiko
 


Нещодавно була свідком розмови про такі психо-трюки як візуалізація і таке інше. Щодо психологів: якось Ляля поцікавилася, ким працює моя подруга. Отримавши відповідь, замислилася і видала: знаєшь, наш шкільний психолог по-моєму сам потребує психолога... На що я мусила відповісти, що так воно і є з тими психологами,  які мені відомі ( а їх останнім часом дуже побільшало). Цікава професія, нічого не скажеш. 

Щодо бажань, мова йшла про те, що коли вже чого бажаєш вголос чи просто чітко формулюєш бажання або ціль, важливим є вказати термін. Окреслити, коли саме чекаєш на здійснення бажаного.

Отримала пропозицію. Вона не дуже здивувала, але і не викликала захвату. Велике питання, чи потрібно воно мені, та не відмовилася, а обіцяла подумати. Маю звичку виконувати обіцянки, тому почала думати про це. Про цей вид діяльності. І згадала, що колись це було моїм великим бажанням. Дійсно дуже цього хотіла, але так давно, що вже встигла забути про це і кілька разів змінити пріоритети.  
Саме тепер, коли я не думаю про це, не прагну цього і не бажаю, воно саме приходить. Навіщо? Щоб пригадати розмову про терміни бажань? Поглузувати вкотре з психологів? Повернутися в минуле? Поміркувати, який з вчинків був помилкою? Іноді здається, що майже всі. 

The Visitor

Jul. 16th, 2017 02:01 pm
neznaiko: (плафон)
[personal profile] neznaiko
 


Шість жінок секс-працівниць чекають появи відвідувача. Вони знають, що він прийшов, але ще не бачили його. Зараз він зайде. Разом з дівчатами і глядач вимушений чекати на його появу. 

Похожее изображение
В 2007 году Марлен Дюма была удостоена Дюссельдорфской премии за вклад в современное искусство. В 2008 картина "Посетитель" (The Visitor, 1995) была продана на аукционе Сотбис за 6,34 млн. долларов, что стало рекордом для ныне живущей женщины-художника. 
Подходящий момент

Jul. 13th, 2017 09:04 pm
tiresome_cat: (SmilingCat)
[personal profile] tiresome_cat
У кого-нибудь завалялись несбывшиеся нереальные мечты? Тут как раз идет дождичек. И по всему видно, что скоро должен закончиться. Четверг.

Парк дивних істот

Jul. 13th, 2017 02:41 pm
neznaiko: (плафон)
[personal profile] neznaikoСвітлина від Tetiana Ostrovska.

 Поблизу Ха існують джерела мінеральної води, яку видобувають вже дуже давно. Так само з давніх давен тут розташувалися санаторії, де лікування водою поєднується з іншими процедурами і  релаксом і парках на березі водоймища. Як відомо, мінеральні води викачують з таких глибин, де поховані і рештки доісторичних істот. Цілком імовірно, що законсервоване міліони років яйце може повернутися до життя, як потрапить до сприятливих умов. Тому не дивно, що саме тут розплодилися оці милі істотки. 

далі )
tiresome_cat: (HappyCat)
[personal profile] tiresome_cat
Есть у меня в последнее время одна странность: когда выходит новый фильм или сериал, то сначала (не взирая на степень раскрутки и блокбастерности) я терпеливо жду пока его посмотрят все вокруг, вплоть до кошек и волнистых попугайчиков. Затем месяца через три (а лучше - полгода) скачиваю фильм с торрента или откуда еще придется и снова кладу полежать до лучших времен. Но вот однажды наступает момент, когда это кино уже не сможет назвать новинкой даже человек с самым бу(й)рным воображением (из тех, кому периодически снятся единороги), я достаю свой медиа-в-полном-смысле-слова-архив, сдуваю с него пыль (это не метафора, если что) и...

Посмотрел наконец-то "Доктора Стрейнджа". О, да! Пожалуй это самая лучшая и яркая Марвеловская экранизация всех времен и народов. И Камбербэтч, конечно же, красавец! В общем - рекомендую! :)

Конфета "Memento mori"

Jul. 10th, 2017 10:44 pm
tatjana_a: (Default)
[personal profile] tatjana_a

Внутри черепа - курага с орехами:)

Право на блюз

Jul. 10th, 2017 10:08 pm
neznaiko: (Default)
[personal profile] neznaiko
 16 правил блюза (найдено в сети)

1. Запомните, большинство блюзов начинаются с фразы "Проснулся я утром". "Моя жена добрая…" — плохая фраза для начала блюза. Разве что, после вы споете что-то вроде "…, но уродина, просто срам!".


дальше )

Пытка витаминами

Jul. 9th, 2017 02:03 pm
tiresome_cat: (HappyCat)
[personal profile] tiresome_cat
Сходил за хлебушком. Кстати, очень вовремя, а то тут тучки начали собираться многообещающе. На обратном пути соблазнился и купил у бабки кило вишен по-дешевке. Сижу вот и жру. Кислые, заразы, очень. Несколько опасаюсь последствий.

P.S. Если что - прошу не считать меня коммунистом :)

Купальські віночки

Jul. 8th, 2017 10:32 pm
neznaiko: (венок)
[personal profile] neznaiko
 


Світлина від Tetiana Ostrovska.

Такий день, що важко розрізнити людей і потойбічних істот. З кожного боку чути то надто лагідний шепіт, то надто голосний відьомський регіт. З кожного обличчя проглядає щось надприроднє, то витріщає очі, то усміхається підступно, то виразно ворушить такими великими губами, що аж моторошно і не чуєш слів, а тільки слідкуєш за рухом цих двох рожевих слимаків. Чоловік у капелюху, що спокійно стояв собі, раптом падає навзнак і перетворюється на опудало. Тоді хлюпає дощ, всі сміються і біжать під хиткий дах, при цьому міцно тримають недоїдені ковбаси і недопиті різнобарвні напої. Набиваються у ятку, де продається одяг, бо більше нікуди. Одяг хочеться розглянути і страшно поворухнутися, бо ця їжа така небезпечна...
Одним словом, треба бути пильним, слідкувати, щоб ніхто нікуди не заманив... і стримуватися, щоб теж нікого нікуди не заманювати. Тому зовсім мало фото цього свята, і ті ледве вдалося зробити.ДАЛІ )

Profile

tumannaya_feya: (Default)
tumannaya_feya

July 2017

S M T W T F S
       1
2 3 4 5 6 7 8
910 111213 1415
16 17 18 19 20 21 22
23242526272829
3031     

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Jul. 22nd, 2017 06:46 pm
Powered by Dreamwidth Studios